MArko1
 
zdjęcie
Dzisiaj , 24 marca w Osowiczach znaleźliśmy psa:
, małą i wychudzoną suczkę. Zabraliśmy ją do weterynarza lecz nikt z nas nie ma możliwości wzięcia do siebie kolejnego psa. Jeżeli ktoś zna właściciela lub wie do kogo pies może należneć prosiłbym o kontakt pod numerem 668962282. Pies nie boi się ludzi ani jazdy w samochodzie , sprawia wrażenie oswojonego. Jeżeli właściciel się nie znajdzie pies niestety będzie musiał pójść ...
czytaj
zdjęcie
Piesek od tygodnia błąka się w okolicach Fast:
W poprzednim tygodniu widziano do w Choroszczy. Dziś błąkał się przy ulicy Produkcyjnej w Białymstoku. Jest przyjazny ale bardzo smutny. Lgnie do ludzi. Podajcie dalej... widać że szuka domu :( Piesek chwilowo jest u mnie ale nie mogę go zatrzymać. Tel do kontaktu 604792312 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Do oddania 5 pięknych szczeniaczków:
( 4 pieski 1 suczka ) psiaki mają po 2 miesiące, wesołe, przyjazne, uwielbiają głaskanie i pieszczoty, zostaną odrobaczone i zabezpieczone przed kleszczami i pchłami, zapraszam do obejrzenia :) tel.531012922 Pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre ręce 3-letniego psa:
razy mieszanej (huski i owczarek niemiecki ). Piesek jest młody, energiczny, towarzyski, bardzo lubi się bawić oraz długie spacery na podwórku. Pies jest szczepiony i odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia dla psów. Białystok i okolice. Nr Tel. 511 512 726 / 532998032 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Śliczne i zadbane szczeniaczki do oddania w dobre ręce:
4 pieski i 3 suczki. Jeżeli ktoś nie moze przygarnąć to bardzo proszę o udostępnienie lub popytanie wśród znajomych Okolice Białegostoku. Numer kontaktowy: 570608417 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Keks przyjechał do nas z Ukrainy:
to ofiara wojny. Ma około 6-8 lat. Zdrowy, wykastrowany, niebawem zostanie zaszczepiony. Testy Fiv/Felv negatywne. Mieszka z innymi kotami oraz psami. W pierwszym kontakcie ostrożny i wycofany, jednak po chwili przełamuje się i ugniata łapkami oraz niesamowicie mruczy .... Keks to taki dostojny Pan Kot, leniwy obserwator. Ale jak zaczyna bawić się zabawkami to na całego. Keks szuka domu niewychodzącego, ...
czytaj
zdjęcie
Dwumiesięczne pieski do oddania w dobre ręce:
Mają ok 2 miesięcy,będą średnie. tel 513 177 513 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Hejka szukam domu dla piesków,:
zainteresowanych adopcją proszę o kontakt pod numerem 502 457 452, w razie gdybym była poza zasięgiem proszę dzwonić pod (85) 71 78 628 ogłoszenia oddam psa pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
SUCZKA POSZUKUJE PRZYJACIELA/OPIEKUNA:
Wiek około 2 lat, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, do sierpnia zabezpieczona przed nieplanowanym rozmnażaniem. Szuka opiekuna, przyjaciela. tel. kontaktowy: 510 124 450 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Witam mam do oddania suczkę 10 miesięcy:
Suczka jest przyjazna,nieagresywna,lubi dzieci,jest oddana, jej słodkie oczka powalają na kolana , zaszczepiona i odrobaczona. Oddaje ją z wielkim bólem serca,z powodu wyjazdu za granice. Tylko w dobre ręce,piesek potrzebuje dużo miłości. Suczka jest do połowy łydki i już nie rośnie 733 197 470 Ogłoszenia oddam psa w Białymstoku ...
czytaj
zdjęcie
Uroczy ,przemiły kocurek w wieku ok.1 roku:
szuka domu niewychodzącego.Kotek jest bardzo grzeczny,spokojny ,zrównoważony,uwielbia towarzystwo człowieka.Może mieszkac zarówno jako koci jedynak jak i w towarzystwie innych kotków.Ma dobry apetyt,nie jest wybredny,umie wzorowo korzystać z kuwety.Kocurek jest wykastrowany.Kotek szuka nowego domu z powodu alergii obecnego opiekuna. Tel.w sprawie adopcji:511 794 057.Obowiazuje umowa adopcyjna. ...
czytaj
zdjęcie
Żelka to około 8 tygodniowa suczka,:
której mama jest owczarkiem niemieckim. W tej chwili mała wazy 3 kg. Docelowo będzie średnia. Kontakt tylko telefoniczny 501 453 000 ogłoszenia pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Pieski szukają kochających domów:
Ur.7.02. Grzeczne i ufne 4 pieski i 4 suczki . Miejsce pobytu okolice Białegostoku. Kto nie może pomóc , bardzo proszę o udostępnienie. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Z powodów rodzinnych jestem zmuszona oddać Rudolfa:
Rudy 2- letni kot wykastrowany lubi być głaskany i siedzieć na kolanach. Tylko w dobre ręce kot: oddam: Ogłoszenia oddam
czytaj
zdjęcie
Z powodów rodzinnych oddam dwie świnki morskie z klatką.:
Dziewczynka rozeta- imię Ruda, chłopak wykastrowany długowłosy - Maniek. Ogłoszenia oddam:
czytaj
zdjęcie
5 miesięczny kotek szuka domu:
zbadany przez weterynarza, cały zdrowy, bez pcheł, odrobaczony, bardzo ufny i chętny do zabawy. Niestety nie mogę go przygarnąć bo mam w domu psa i kota. Kontakt 518 055 115 Ogłoszenia o kotach kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Pieski do oddania dwie suczki:
pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Piesek znaleziony 14.03 w lesie szuka kochającego opiekuna:
Jest grzeczny i ciekawy świata. Wiek około 4-4,5 miesiąca. Boi się dużych psów, ale z małym bawi się. Ogłoszenia o psach pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Ktos chetny tchurzofretka biala oswojona:
513129257 oddam:
czytaj