New Balance buty tanio
 
2017-06-16
Obywatelskie zatrzymanie 25-latka, który uszkodził 2 samochody:
38-letni białostoczanin zatrzymał na gorącym uczynku 25-latka podejrzewanego o uszkodzenie dwóch pojazdów, a następnie przekazał go Policji. Okazało się, że młody mężczyzna bez powodu kopał drzwi i szarpał lusterka hondy, po czym skoczył na toyotę uszkadzając przednią szybę. Teraz postępowaniem 25-latka zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał wczoraj  po godzinie 17.30 zgłoszenie o obywatelskim zatrzymaniu podejrzewanego o uszkodzenie dwóch samochodów. Skierowani na osiedle Zielone Wzgórza policjanci białostockiej patrolówki zastali na miejscu 38-latka, który przekazał im młodego mężczyznę. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 25-latek z Suwałk bez wyraźnej przyczyny kopał boczne drzwi zaparkowanej tam hondy oraz szarpał za jej boczne lusterka. Gdy będący świadkiem zdarzenia 38-latek zwrócił mu uwagę, ten zaczął mu grozić, skoczył na toyotę mężczyzny i uszkodził jej przednią szybę. Suwalczanin został ujęty i przytrzymywany do czasu przyjazdu policji. 

38-letni właściciel toyoty wycenił swoje straty na 1800 złotych, natomiast 41-letnia właścicielka hondy na blisko 2000 złotych. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara do 5 lat więzienia.

KWP Białystok

#wiadomości