Złote Celebrytki
 
2018-01-01
W dniu 13.11.2017 miał miejsce napad:
 na sklep w Barszczewie (niedaleko Białegostoku), sprawca użył gazu pieprzowego i okradł kasę. 
Każdy kto kojarzy gościa z nagrania proszony jest o podanie jakichkolwiek informacji, które mogą pomóc w jego znalezieniu. Być może jeżeli podamy policji: imię, nazwisko, pesel, adres zameldowania i numer buta gościa ze zdjęcia to go znajdą. Z naszych informacji wynika że w tym czasie w okolicy Starosielc (skrzyżowanie Popiełuszki i Elewatorskiej) miały miejsce podobne napady na sklepy.

Komunikat Policji:
Policjanci poszukują osób, które pomogą w ustaleniu tożsamości mężczyzny, podejrzewanego o dokonanie przestępstwa 13 listopada 2017 roku w Barszczewie.

Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na opublikowanym materiale filmowym mężczyznę, podejrzewanego o rozbój w sklepie w Barszczewie. Do zdarzenia doszło 13 listopada 2017 roku. Wtedy to napastnik za pomoca gazu pieprzowego obezwładnił sprzedawczynię, po czym zabrał pieniądze i uciekł.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości męzczyzny o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 997. Sprawdzimy każdą, nawet anonimową informację.#wiadomości
link do postu

Like:0

Anonimowo Zbejeden