Cłote Celebrytki
 
zdjęcie
Junior fajny wesoły pies niespełna roczny:
uratowany za szczeniaka od śmierci razem z rodzeństwem tamci maja swoje domki a najfajniejszy ma pecha i nadal szuka swego człowieka w domu grzeczny nie niszczy na podwórku się słucha. Książeczka zdrowia wszystkie szczepienia są. Obowiązuje umowa adopcyjna kontakt 536215865 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Inka szuka domku:
To około półtora roczna sunia, była wyrzucona.W domu zachowuję czystość, nie niszczy,ladnie chodzi na smyczy,odrobaczona ,taka kochana przylepa, szuka odpowiedzialnego domu takiego na całe życie,moze skradnie komuś serce .Sunia siega za kolano.Przed adopcja bedzie wysterylizowana.Obowiazuje wizyta przedadopcyjna.Bialystok.tel.573288774 pies: oddam:
czytaj
Rano przed 8 widziałam biegającego psa:
po Starosielcach przy małym rondzie na Niewodnickiej przy sklepach. Młody czarny z bezowymi końcówkami łapek. Wielkość do kolana. Pies potrzebuje POMOCY BO KULEJE ! pies: czytaj
zdjęcie
Na ul. Włościańskiej koło przystanku od poniedziałku:
błąka się sunia, ma obroże i prawdopodobnie cieczke. Piszczy bardzo i tęskni za właścicielem... Straz miejska została już poinformowana, prawdopodobnie sunia zostanie odwieziona do schroniska. pies:
czytaj
zdjęcie
Dnia 12.12 we wczesnych godzinach porannych:
zaginęła suczka rasy pasterski pies berneński na osiedlu Wygoda/Pietrasze ma około 8 lat - może być wszędzie... Niestety mam podejrzenia ze ktoś sobie ją pożyczył na wieczne oddanie :( ale to jest ustalane (kamery z monitoringu) Więc jeśli jakiś sąsiad nagle jest w posiadaniu tak dużego psa jak Berneńczyk bądź widzieliście że gdzieś się błąka dajcie znać na pieswygoda@gmail.com. ...
czytaj
Na osiedlu Pieczurki,:
nieopodal przystanku Włościańska Boisko, od wczoraj błąka się rudy, niewielki pies. Wcześniej biegał z owczarkiem niemieckim. Ma obróżkę z identyfikatorem, ale nie da do siebie podejść. Właściciela proszę o kontakt: 507620009 pies: czytaj
zdjęcie
Ogłoszenia o zwierzakach:
pies: kot: znalezione do oddania itp:
czytaj
zdjęcie
Biega po ul . Zagórki może ktoś szuka ???:
pies:
czytaj
zdjęcie
Sobota okolice Jaroszowki zaginął pies:
Może był gdzieś widziany? 530378721
czytaj
zdjęcie
oddam pieska w typie dobermana ale wersja mini :
) jest grzeczny, załatwia się na podwórku, jest ugodowy jeśli chodzi o inne psy,lubi być głaskany i przytulany, jedyne czego potrzebuje to miłości :) zainteresowanych prosze o kontakt łańcuchom i kojcom z góry dziękujemy pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono młodego dużego psa:
błąkał się przy pałacu branickich. Kontakt: schronisko dla zwierząt w Białymstoku, pies:
czytaj
zdjęcie
pies:
UWAGA ! ZAGINĄŁ ! Dnia 6 grudnia około godziny 19 w okolicach wsi Jurowce zaginął mój pies rady labrador. Koloru biszkoptowego, wabi się Piorun. Pies nie miał na szyi żadnej obroży. Pies ten jest bardzo sympatyczny, ufny i nie groźny. Ma około 9 lat. Reaguje na swoje imię. Znalazce czeka nagroda. Jeśli ktoś coś widział lub wie albo jest znalazcą proszę o kontakt pw lub tel.781 ...
czytaj
zdjęcie
Oddam piękne 3 małe szczeniaczki :
jedna suczka, dwa pieski, szczeniaczki mają okolo 2,5 miesiąca, zostały odrobaczone, duże nie będą ponieważ rodzice też nie są dużę posiadam zdjęcia rodziców oddam tylko w dobre rączki więcej inf. pod numerem 883 983 829 pies: oddam:
czytaj
Pies:
znaleziono psa rasy York, w okolicach ul. Olsztyńskiej, osiedle Białostoczek ··
czytaj
zdjęcie
Zaginął piesek na os. Pietrasze,:
proszę o kontakt jeśli ktoś go widział 570792555 pies:
czytaj
zdjęcie
Do schroniska przy ul.Dolistowskiej 2:
trafiła taka malutka ok.6-miesięczna sunia (ma coś w sobie z yoreczka) znaleziona na Bagnówce, okolice sklepu Tęcza bez żadnej obróżki. Proszę o udostępnianie pies:
czytaj
zdjęcie
znaleziono psa wasilków 660425684:
pies:
czytaj
zdjęcie
Na nowogrodzkiej chodzi od dluzszego czasu pies:
boi sie i ucieka wiec nie moglam zrobic lepszego zdj.
czytaj