OUtlet
 
zdjęcie
U mnie na osiedlu podrzucili małego kundelka:
,miły ,nie agresywny potrzebujący bliskości człowieka Mógłby dac mu ktoś domek i obdarzyć miłością? Chętni , dobroduszni ludzie piszcie na priff Liczę że piesek niedługo znajdzie domek pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Śliczna, mała sunia ktoś wywiózł ją:
i od 2 tygodni przebywa u mnie. Niestety mam już 4 takie znajdki i nie jestem w stanie zaopiekować się kolejną, mimo że psinka jest urocza. Sunia jest mała, waży może 6 kg. Wiek myślę, że około 2 lata. Zobowiązuję się do pokrycia kosztów sterylizacji. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dziś z przyjaciółka znalazłysmy pieska:
na ul.sienkiewicza, jest bardzo oswojony i widać ze wychudzony, ma czerwona obroże odblaskowa, niestety nie możemy go wziąść do domu gdyż mieszkamy w bloku, piesek cały czas jest z nami na ul.ogrodowej prosimy o pilny kontakt! pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Poszukuję właściciela lub osoby chcącej zaopiekować się:
tą oto znajdą. Pies błąkał sie od jakiegoś czasu (nie potrafię dokładnie określić) w okolicach ul. Łagodnej. Jest chudziutki, posiada obrożę lecz za ciasną i widać przetarcia na karku. Samiec, dojrzały ma już pare siwych włosków. Ktoś zna właściciela? Mogę go przetrzymać tylko przez dobę a chciałabym żeby uniknął pobytu w schronisku. Kontakt: 570612226 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam 7-tygodniową sunię:
Jest bardzo wesoła, z temperamentem, uwielbia się bawić. Chętnych zapraszam na priv. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dzień dobry. Znajomy znalazł dzisiaj:
17 stycznia na osiedlu Piasta suczkę. Obecne jest pod jego opieką na ulicy Jacka Kuronia 4 ( za nowym sądem przy ul Mickiewicza) pies:
czytaj
zdjęcie
Po tbsach biega mały york -samiec:
pies:
czytaj
zdjęcie
UWAGA! Szczeniak znaleziony w lesie:
szuka kochającego domu. Niestety nie możemy go zatrzymać. Jeśli znajdzie się ktoś z dobrym serduszkiem dowieziemy dzisiaj do domu. Nr tel. 516844423 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
15 stycznia (w niedzielę) rano zaginął pies:
rasy mieszanej (w głównej mierze jamnik). Ma na imię Rudolf, wiek 8 lat. Brązowa sierść, miejscami czarna i biała. Ostatnio był widziany w okolicy bloku przy ul. Niskiej.Jeżeli ktoś Go widział lub zabrał do domu- bardzo prosimy o kontakt i zwrot naszego pupila. Tel:517192609
czytaj
zdjęcie
MARCELKA - mała, słodka, beżowa sunia:
z przyciemnioną mordką, uszkami, grzbietem i ogonkiem. Ma trochę dłuższy włos. Ta urocza i rezoluta mała sunia ma niespełna 2-miesiące. Jest radosna, skora do zabawy, zawsze chętna na jedzonko i niewybredna. Niczego się nie boi i wszystkich kocha: ludzi, psy i koty. Nie będzie duża. Jej mama nie sięga człowiekowi do kolona. Jest dwukrotnie odrobaczona i zaszczepiona. Sunia jest pod opieką ...
czytaj
zdjęcie
Suczka do oddania bo już dwójka piesków znalazła ciepły domek:
Kto by chciał ją przygarnac. Suczka będzie nie duża jest ona radosnym szczeniakiem . Jeśli będzie trzeba dowieziemy na miejsce 537255069 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:
- W okolicach ul. Westerplatte i Wyspiańskiego na Wygodzie w Białymstoku znaleziony został młodziutki, zmarznięty piesek. Mój tato, który go znalazł zawiózł go do schroniska na Dolistowskiej. Podajcie dalej... Szkoda takiego fajnego pieska! pies:
czytaj
zdjęcie
W niedzielę około 19.30 na ulicy Kordiana:
(Jaroszówka) znaleziono pieska , suczka , kundelek . Widać , że jest dość stara i najprawdopodobniej jest z okolicy bo wyglądała na zadbaną, biegała od bramki do bramki. Piesek został zabrany do schroniska . pies:
czytaj
zdjęcie
Na osiedle domków letniskowych nad zalewem Siemianówka:
przybłąkał się pies w typie labradora. Jest młody ma, około roku. Szybko przywiązuje się do ludzi. Sprawia jednak problemy w kontaktach z innymi zwierzętami stąd też schronisko to ostateczne miejsce gdzie chciałbym żeby trafił. Na szyi miał czerwoną obrożę w czarne łapki. Przy wizycie u weterynarza nie znaleziono u niego chipa. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Białymstoku. ...
czytaj
zdjęcie
znalazłem na ul. Obrońców Westerplatte:
w Białymstoku szczeniaka . Zawiozłem go do schroniska . Jak by ktoś go szukał to tam został . Fajny psiak biało czarny , pani ze schroniska powiedziała że ma coś wspólnego z amstafem . pies:
czytaj
zdjęcie
W dniu 13.01.2017 r. zaginął:
z ul. Ciołkowskiego (osiedle Skorupy) czarny podpalany jamnik, krótkowłosy. Wabi się Misia. Pies po raz pierwszy opuścił swoje podwórko. Prosimy o kontakt tel. pod nr: 606686980. pies:
czytaj
zdjęcie
Witam. Na osiedle domków letniskowych:
nad zalewem Siemianówka przybłąkał się pies w typie labradora. Jest młody ma, około roku. Szybko przywiązuje się do ludzi. Sprawia jednak problemy w kontaktach z innymi zwierzętami stąd też schronisko to ostateczne miejsce gdzie chciałbym żeby trafił. Na szyi miał czerwoną obrożę w czarne łapki. Przy wizycie u weterynarza nie znaleziono u niego chipa. Obecnie przebywa w domu tymczasowym ...
czytaj
zdjęcie
ZAGINĄŁ LUB ZOSTAŁ SKRADZIONY PIES:
RASY SHITZU. REAGUJE NA IMIĘ SAMBO, MOŻE ZNAJDOWAĆ SIE W OKOLICACH PAŃKI ROGOWO RUSZCZANY, PRZY SZOSIE KRUSZEWSKIEJ CHOROSZCZ. KTO KOLWIEK WIDZIAŁ LUB COŚ WIE PROSZE O KONTAKT NA PW LUB POD NR TELE: 602220042 Na Samba czeka mała rozpaczona dziewczynka!!!!
czytaj