Najlepszy Jubiler Białystok
 
zdjęcie
Sunia szuka domu stałego:
Jest w typie pinczera. Ma ok. 1,5-2 lat. W domu zachowuje czystość. Jest bardzo mądra i ułożona. Sunia została odebrana właścicielce i przebywa u mnie w domu tymczasowym. Więcej informacji pod nr. 785 504 800. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Do przygarnięcia słodkie szczeniaki:
- zostały jeszcze 4 urocze suczki. Czarne kundelki, które lgną do człowieka i są chętne do zabawy. Pieski jedzą już samodzielnie. Istnieje możliwość dowozu pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre ręce szczeniaka:
Suczka. Wczoraj ją znalazłam. Niestety nie mogę jej zatrzymać bo córka ma alergie. Suczka jest wesoła, lubi dzieci,jest przyjazna. Może ktoś może ją wziąć :-) Każdy dzień się liczy. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre ręce 3 psiaki:
półtoramiesięczne. Dwa pieski (1 i 2 zdjęcie) i jedna suczka (3 zdjęcie). Pieski będą nieduże, mniej więcej do pół łydki. Zapraszam na priv. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Do oddania pieski:
pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Pies zabrany z Radys!:
8 letni Bobek sięga do kolana. Po skomplikowanej, ale udanej operacji łapy. Bardzo spokojny, lgnący do człowieka, domagający się pieszczot i głaskania. PILNIE, PILNIE, PILNIE SZUKA DOMU!!! Pies w chwili obecnej potrzebuje spokojnego, bezpiecznego DOMU! Wszystkie medyczne zabiegi są opłacone, pozostaje jedynie zmiana opatrunku co 5 dni. Ale tym możemy się same zająć nie odciążając ...
czytaj
zdjęcie
Duży, młody i przyjazny psiak szuka domu:
Wyrzucony, błąkający się i zmarznięty trafił pod nasz dach, jednak nie możemy go zatrzymać przez wzgląd na inne zwierzęta. Pomóżcie znaleźć mu ciepły i kochający dom. Psiak wydaje się być psem podwórkowym. Jeśli nikt się nie znajdzie, psiak niestety trafi do schroniska. kontakt tel: 535-611-811 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znalazłem szczeniaczka w kolonii księżyno. :
Piesek ma ok. 12-16 tygodni. Jest bardzo przyjazny oraz nie boi się ludzi. Szukam własciciela, możliwe że komuś uciekł. Piesek jest zadbany. Jeśli nie znajdzie się własciciel oddam pieska w dobre ręce. Ja nie mogę go dłużej trzymać z powodu obecności drugiego psa. Tel: 696010418 Pies: Oddam:
czytaj
zdjęcie
Dwie śliczne suczki szukają kochających domów:
i odpowiedzialnych właścicieli. Suczki od małego wychowywane w warunkach domowych, są odrobaczone i nauczone czystości. Same jedzą jedzenie z miseczki. Są przyjaźnie nastawione do innych zwierząt. Mama piesków jest labradorem, pieski będą do kolana. Więcej informacji pod nr telefonu 519153910 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Witam, mamy do oddania:
4 miesięczną suczke rasy amstaff, łącznie z rodowodem, bardzo zadbana i grzeczna, pies jest bardzo łagodny, jesli ktoś jest zainteresowany i chce znac szczegoly odezwij sie w komentarzu lub kontaktuj sie na mail: rogue432@gmail.com Pies: Oddam:
czytaj
zdjęcie
18-letni psi dziaduniek Pogo :
poszukuje domu na ostatnie miesiące, tygodnie, dni... Przebywa w białostockim schronisku od 2010 r. i ma jedno marzenie - mieć swój domek i swojego ludzia do kochania... Nie jest absorbujący, przeważnie śpi i spacerków wielu nie potrzebuje :) Bardzo proszę o udostępnianie - być może ktoś się w nim zakocha i spełni jego marzenie :) Zapraszam do schroniska przy ul. Dolistowskiej 2 i na ...
czytaj
zdjęcie
Fiu Bździu - Fibi szuka domku:
Trzy latka. Wyrzucona w polu, pewnie dlatego że była szczenna... Tylko na salony. Malutka, na krótkich nóżkach, w domku grzeczna, na podwórku szybka. Zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana. Taki energiczny śpioch. W domu nie niszczy, utrzymuje czystość. Lubi jazdę samochodem.Wielkości dużego kota :) Pokocha w 5 minut, odda serce w siedem! Szukamy najlepszego domku, może być z kotem, może ...
czytaj
zdjęcie
Przeslodki szczeniak szuka domu:
Ma 3 miesiące. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Pies:
oddam:
czytaj
zdjęcie
Szukamy nowego domu dla Bolka.:
Bolek to pies w typie amstaffa w wieku 10++. We wrześniu br. wylądował w schronisku z powodu śmierci właściciela. Z uzyskanych informacji wiemy, że Bolek nie toleruje samców, natomiast z suczkami dogaduje się (w poprzednim domu również mieszkał z suką). Do osób dorosłych jest cudowny ♥ To taka ciepła klucha, która lubi głaskanie, drapanie a nawet przytulanie podczas wspólnego leniwego ...
czytaj
zdjęcie
Dwa urocze szczeniaczki szukają dobrego domku:
i kochającego czlowieka. Obecnie maja 6 tygodni, więc do oddania za około 2-3 tygodnie. Oba pieski to samce. Kontakt w sprawie adopcji: 609 377 809 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Witam wychodząc na spacer w Koźńcach:
( okolice dobrzyniewo duże ) znalazłam dwa pieski widać ze ktoś je nie dawno porzucił poniewaz sa zadbane i posłuszne ale bez obrąży, przyjazne do ludzi i dzieci , gdy jadły zaobserwowałam ze jedzą z jednej miski i biegają wszędzie za sobą wiec musiały byc razem chowane , proszę o pomoc w znalezieniu właścicieli bądź kogoś kto przygarnie te dwa pieski , widać ze sa młode i szukają ...
czytaj
zdjęcie
Jak to bywa w swieta prezenty szybko sie nudza:
- tak i bylo w przypadku Kropki :( piekna labradorka w wieku ok 1,5 roku, zna podstawowe komendy, nauczona czystosci w domu. Tyle zdazylismy zauważyć. Komu przyjaciela ? Kto bedzie na tyle odpowiedzialny zeby zaopiekowac sie psem na najblizsze 15 lat? Kontakt 535040194 pies: oddam:
czytaj
Oddam cudowne szczeniaki w typie labradora.:
Czarne kluseczki szukają kochających domów i właścicieli. Nie oddam na łańcuch!!! Szczeniaczki od małego są w domu. Wychowywane przy dziecku. Odrobaczone. Po więcej informacji oraz zdjęć zapraszam w kontakcie telefonicznym. 535 765 636. Gdyby nikt nie odbierał, proszę o wiadomość SMS. Oddzwonię pies: oddam: czytaj