Marko outlet
 
zdjęcie
Znaleziono psa na ul Towarowa. :
Pies po operacji jak widać na zdjęciu. Został zabrany do weterynarza. Właściciela proszę o kontakt podam numer 781200023 pies:
czytaj
zdjęcie
Ten pies:
błąka się od ponad tygodnia na ul. Konopnickiej w Białymstoku. Wygląda na zagubiobego i wygłodzonego. Proszę udostępniajcie, może odnajdzie się właściciel. (P.S. Straż Miejska jest bezradna w kwestii wyłapania psa. W najbliższym tygodniu ma wrócić znów duży mróz - szkoda psiaka).
czytaj
zdjęcie
Witam, znalazłam psa rasy prawdopodobnie shitzu:
kolo Grabowki, wychudzony i przestraszony. Jeżeli komuś zginął proszę o kontakt 531189850 pies:
czytaj
zdjęcie
Uciekł pies suczka 4miesiace reaguje na imie Rubi:
uciekla w okolicach sowlanska lesna na dojlidach gdyby ktos cos wiedzial prosze bardzo o kontakt 537525359 lub email kasiahhhhh@gmail.com pies:
czytaj
zdjęcie
Mam 8 psiaków ...2 pieski i 6 suczek:
...zainteresowanych zapraszamy...730230027...(sunia z 4 zdjęcia ma juz nowy domek...:-))... pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Mam do oddania 3 :
(oprócz tego z białymi ,skarpetkami,) słodkie, energiczne, prawie 2-miesięczne szczenięta. Jako dorosłe psy prawdopodobnie nie osiągną dużych rozmiarów, gdyż ich rodzice także nie należą do największych. ☺ Zainteresowanych proszę o kontakt priv pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znaleziony piesek :
Wyglada na zadbanego ...mysle ze komus uciekl . Os wygoda ul. Leńskiego koło żabki pies:
czytaj
zdjęcie
Czyja zguba ? Piesek znaleziony w Porosłach,:
pogryziony przez psy, obecnie po zabiegu u dr Rudobielskiej przebywa u osoby, ktora wziela go pod opieke. Szukam wlasciciela tel 668 663 389 wszystkie ogłoszenia pies:
czytaj
zdjęcie
Poszukiwany pies:
ze zdjęcia! Obecnie może być bardziej włochaty i mieć przybrudzoną sierść. Dotychczas widywany na osiedlach Zielone Wzgórza, Starosielce i Słoneczny Stok. Każdego, kto posiada informację o miejscu przebywania psa bardzo prosimy o kontakt z numerem 500 308 722.
czytaj
zdjęcie
UWAGA – zaginął pies:
Szukamy pieska, kundelka, średniej wielkości, zdjęcie poniżej. Uciekł z podwórka prawdopodobnie 10 stycznia Piesek jest b.łagodny, towarzyski, reaguje na komendy. Jeśli ktoś widział, wie gdzie jest, prosimy o kontakt 504 828 677 Proszę udostępnijcie!!
czytaj
zdjęcie
Jeśli ktos szuka tego zmarzniętego biedaka:
to rano został przewieziony do Schroniska w Białymstoku. pies:
czytaj
zdjęcie
U mnie na osiedlu podrzucili małego kundelka:
,miły ,nie agresywny potrzebujący bliskości człowieka Mógłby dac mu ktoś domek i obdarzyć miłością? Chętni , dobroduszni ludzie piszcie na priff Liczę że piesek niedługo znajdzie domek pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Śliczna, mała sunia ktoś wywiózł ją:
i od 2 tygodni przebywa u mnie. Niestety mam już 4 takie znajdki i nie jestem w stanie zaopiekować się kolejną, mimo że psinka jest urocza. Sunia jest mała, waży może 6 kg. Wiek myślę, że około 2 lata. Zobowiązuję się do pokrycia kosztów sterylizacji. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dziś z przyjaciółka znalazłysmy pieska:
na ul.sienkiewicza, jest bardzo oswojony i widać ze wychudzony, ma czerwona obroże odblaskowa, niestety nie możemy go wziąść do domu gdyż mieszkamy w bloku, piesek cały czas jest z nami na ul.ogrodowej prosimy o pilny kontakt! pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Poszukuję właściciela lub osoby chcącej zaopiekować się:
tą oto znajdą. Pies błąkał sie od jakiegoś czasu (nie potrafię dokładnie określić) w okolicach ul. Łagodnej. Jest chudziutki, posiada obrożę lecz za ciasną i widać przetarcia na karku. Samiec, dojrzały ma już pare siwych włosków. Ktoś zna właściciela? Mogę go przetrzymać tylko przez dobę a chciałabym żeby uniknął pobytu w schronisku. Kontakt: 570612226 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam 7-tygodniową sunię:
Jest bardzo wesoła, z temperamentem, uwielbia się bawić. Chętnych zapraszam na priv. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dzień dobry. Znajomy znalazł dzisiaj:
17 stycznia na osiedlu Piasta suczkę. Obecne jest pod jego opieką na ulicy Jacka Kuronia 4 ( za nowym sądem przy ul Mickiewicza) pies:
czytaj
zdjęcie
Po tbsach biega mały york -samiec:
pies:
czytaj
zdjęcie
UWAGA! Szczeniak znaleziony w lesie:
szuka kochającego domu. Niestety nie możemy go zatrzymać. Jeśli znajdzie się ktoś z dobrym serduszkiem dowieziemy dzisiaj do domu. Nr tel. 516844423 pies: oddam:
czytaj