Pierścionek Tygodnia
 
zdjęcie
Mam 8 psiaków ...2 pieski i 6 suczek:
...zainteresowanych zapraszamy...730230027...(sunia z 4 zdjęcia ma juz nowy domek...:-))... pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Mam do oddania 3 :
(oprócz tego z białymi ,skarpetkami,) słodkie, energiczne, prawie 2-miesięczne szczenięta. Jako dorosłe psy prawdopodobnie nie osiągną dużych rozmiarów, gdyż ich rodzice także nie należą do największych. ☺ Zainteresowanych proszę o kontakt priv pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
U mnie na osiedlu podrzucili małego kundelka:
,miły ,nie agresywny potrzebujący bliskości człowieka Mógłby dac mu ktoś domek i obdarzyć miłością? Chętni , dobroduszni ludzie piszcie na priff Liczę że piesek niedługo znajdzie domek pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Śliczna, mała sunia ktoś wywiózł ją:
i od 2 tygodni przebywa u mnie. Niestety mam już 4 takie znajdki i nie jestem w stanie zaopiekować się kolejną, mimo że psinka jest urocza. Sunia jest mała, waży może 6 kg. Wiek myślę, że około 2 lata. Zobowiązuję się do pokrycia kosztów sterylizacji. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dziś z przyjaciółka znalazłysmy pieska:
na ul.sienkiewicza, jest bardzo oswojony i widać ze wychudzony, ma czerwona obroże odblaskowa, niestety nie możemy go wziąść do domu gdyż mieszkamy w bloku, piesek cały czas jest z nami na ul.ogrodowej prosimy o pilny kontakt! pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Poszukuję właściciela lub osoby chcącej zaopiekować się:
tą oto znajdą. Pies błąkał sie od jakiegoś czasu (nie potrafię dokładnie określić) w okolicach ul. Łagodnej. Jest chudziutki, posiada obrożę lecz za ciasną i widać przetarcia na karku. Samiec, dojrzały ma już pare siwych włosków. Ktoś zna właściciela? Mogę go przetrzymać tylko przez dobę a chciałabym żeby uniknął pobytu w schronisku. Kontakt: 570612226 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam 7-tygodniową sunię:
Jest bardzo wesoła, z temperamentem, uwielbia się bawić. Chętnych zapraszam na priv. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam:
królika w dobre ręce. Oddaje go,ponieważ będę mieszkać w internacie. 693 875 646
czytaj
zdjęcie
UWAGA! Szczeniak znaleziony w lesie:
szuka kochającego domu. Niestety nie możemy go zatrzymać. Jeśli znajdzie się ktoś z dobrym serduszkiem dowieziemy dzisiaj do domu. Nr tel. 516844423 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Piękna i kochana sześciomiesięczna kotka po przejściach:
znaleziona w ciężkim stanie i odratowana w ostatniej chwili. W tym momencie jest odkarmiona, wychowana i oswojona. Uwielbia przesiadywać na nogach ludzi, jest bardzo towarzyska, energiczna, przy tym grzeczna. Jest wspaniałą towarzyszką przy wieczornym oglądaniu filmu jak i przy porannej kawie. Wzorowo korzysta z kuwety, nie wybrzydza w jedzeniu. Kotka jest wykastrowana, odrobaczona i przeszła ...
czytaj
zdjęcie
MARCELKA - mała, słodka, beżowa sunia:
z przyciemnioną mordką, uszkami, grzbietem i ogonkiem. Ma trochę dłuższy włos. Ta urocza i rezoluta mała sunia ma niespełna 2-miesiące. Jest radosna, skora do zabawy, zawsze chętna na jedzonko i niewybredna. Niczego się nie boi i wszystkich kocha: ludzi, psy i koty. Nie będzie duża. Jej mama nie sięga człowiekowi do kolona. Jest dwukrotnie odrobaczona i zaszczepiona. Sunia jest pod opieką ...
czytaj
zdjęcie
Suczka do oddania bo już dwójka piesków znalazła ciepły domek:
Kto by chciał ją przygarnac. Suczka będzie nie duża jest ona radosnym szczeniakiem . Jeśli będzie trzeba dowieziemy na miejsce 537255069 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam pieska, ma ok 5 miesiecy:
po więcej informacji proszę dzwonić, tel 530 243 504 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Piesełki nadal czekają na kochający dom!:
Zima daje im się we znaki a to dopiero początek ich życia. Kochani kto pokocha! Są cudowne, mądre, szybko się uczą, kochają wszystkich i wszystko. Jeśli nie możecie dać domku, udostępniajcie. Możecie też wspomóc mokrą karmą (Węgrów ul. Rzemieślnicza 1,Biuro Rachunkowe,) lub finansowo. Dziękujemy! TEL. 695512250 663655024 Nr konta bankowego: Powiatowy Bank Spółdzielczy ...
czytaj
zdjęcie
Ludzie znalazłam dziś koło 14 pieseczka na Klepackiej:
. Jest wychudzony i zziębnięty ..leżał biedny na śniegu ...:( Nakarmiłam go i ogrzałam u siebie w domu ..niestety nie mogę go zatrzymać ponieważ mój pies nie akceptuje innych.. :( Znajduję się teraz na ulicy Dolistowskiej 2 w schronisku dla zwierząt . Piesek jest na prawdę bardzo spokojny i posłuszny . Nie wiem na prawdę gdzie ludzie pogubili sumienie nie pilnując swoich pociech w ...
czytaj
zdjęcie
Mam do oddania 3 małe szczeniaczki:
które ktoś niestety porzucił. Oddam tylko w dobre ręce 537255069 pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam Pieska w dobre rece:
Psa ktos podrzucil. Ma okolo 4 miesiace, niestety nie moge sie nim zajac. pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
MASZA- SZUKA DOMU:
- sympatyczna suczka w typie amstaff szuka domu. Suczka trafiła do nas wraz ze szczeniakami podczas wakacji- sierpień 2016 roku. Ktoś prawdopodobnie wywiózł ją do lasu i porzucił w momencie gdy zaszła w ciążę. W tej chwili jest odrobaczona, odpchlony, zaszczepiona od wścieklizny oraz wysterylizowana. Weterynarz ocenił jej wiek na 1,5 roku. Jest nadzwyczaj przyjacielska, super dogaduje ...
czytaj
zdjęcie
Pusia -8 miesięczna sunia pilnie poszukuje domu:
stałego lub tymczasowego.Obecnie przebywa w złych waruknach i chcemy ją zabrąć/To energiczna sunia,uwielbia dzieci , psy, koty.Umie chodzić na smyczy.Nie będzie oddana na łańcuch ani do kojca. Tel:693828965 pies: oddam:
czytaj