Outlet Białystok
 
zdjęcie
Oddam kotkę, ma 2,5 miesiąca. :
Jest odrobaczona i zaszczepiona, w pełni samodzielna (robi do kuwety) numer kontaktowy 500191370 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam przybłędę - chyba miesięczny 15 cm wys:
Nie chce opuścić naszego ogrodu a mamy dwa psy i alergie na koty. Kopie i załatwia się w wykopane dziury. Kontakt prv. .Dojlidy Górne Milowa kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Witam. szukam domku dla tych małych słodziaków,:
jeżeli są zainteresowani kontakt 733771427 kot: oddam: ogłoszenia
czytaj
zdjęcie
Oddam małe kotki w dobre ręce:
3 czrne koty i 2 czarno-białe. Są samodzielne i zadbane. tel. 691 748 413 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Mam do oddania w wyłącznie DOBRE RĘCE:
trzy małe śliczne futerka w postaci kociaków. Zostały znalezione niedaleko wsi w województwie podlaskim. Kotki korzystają z kuwetki, samodzielnie jedzą. Pełne energii i chęci do życia. W stosunku do innych zwierząt dogadują się zarówno z dorosłymi kotami jak i pieskiem. Najlepiej aby trafiły do domu niewychodzącego, jednak nie jest to wymóg konieczny. Proszę o kontakt, tylko zdecydowane ...
czytaj
zdjęcie
Witam oddam w dobre ręce kotkę perską:
i jej kociaka małego, przyblakala się jakiś czas temu urodziła dwa kotki jednego już oddałam, nie mogę ich zatrzymać ponieważ już mam dwa koty, szukam dobrego domu najlepiej żeby były ciągle w domu nie wychodziły 503941108 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Wracając dziś do domu z małym dzieckiem:
napotkałem kobietę z torbą. Ów kobieta zaczepiła mnie i powiedziała żebym zajrzał do tej torby. Myślałem, że pewnie znalazła coś ciekawego na śmietniku, poprostu jakiś rupieć. Lecz gdy zajrzałem do środka, zobaczyłem dziwne futro. Gdy się dokładnie przyjrzałem, zobaczyłem małe kotki! Po tym natychmiast zarzadalem żeby oddala mi je albo zadzwonię na policję. Kotki są już ...
czytaj
zdjęcie
3 przystojniakow poszukuje domu:
Koty same jedzą załatwiają się do kuwety wesołe gotowe do odbioru więcej informacji na tel 737801484 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Mieszkańcy Leśnej Doliny!:
Godzina 23:15 Czy ktoś szuka kotka? Jest bardzo miły i ufny. Zjadł i czeka na właściciela. Przybiegł na ławkę między blokiem Szarych Szeregów 1. Wygląda na około 1-2 lat Więcej informacji priv : [email protected] kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znalazłam tę biedotę błąkającą się po ulicy:
była zdezorientowana i zagubiona. Ewidentnie na kogoś czekała... Nie miałabym serca, gdybym się nią nie zaopiekowała... jednak nie jestem w stanie zostawić jej na stałe, bo mam już pieska, który bardzo źle znosi "konkurencję" i w tym miejscu proszę Was o pomoc. Może znajdzie się wśród Was osoba, która chciałaby zapewnić suczce dom. Sunia jest bardzo towarzyska, ...
czytaj
zdjęcie
Młody około roczny pies, znaleziony w lesie:
w typie setera irlandzkiego mix z labradorem, bardzo pro ludzki, ukierunkowany bezwarunkowo na człowieka pilnie poszukuje dobrego domu. Pies został znaleziony, błąkał się od bardzo dawna, jest jeszcze wyczerpany i chudy ale pomimo tego jest bardzo pieknym psem. Docelowa waga to około 40kg. Pies wyglądem budzi respekt, ale ma duszę baranka. Za opiekunem chodzi krok w krok, bezwarunkowo łagodny ...
czytaj
zdjęcie
Kokardki to bardzo energicznie kociaki:
(jak to dzieciaki),które uwielbiają głaskanie, wręcz same się tego domagają. Ogromni wielbiciele butów, damskich i męskich lubią się w nich chować i trzeba przyznać: mają dobry styl, wybierają zawsze te najładniejsze :-) Szukają odpowiedzialnych domów na stałe. Kuwetkują wzorowo. Kokardki są dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione tel. 515 622 473 Justyna kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Posiadam do oddania czarnego kota oraz szarą kotkę:
Kotki znalezione miesiąc temu,nauczone kuwetkowania,odrobaczone.Szara kotka trochę nieufna,czasami ucieka.Oddam tylko w dobre ręce.789-271-772 Ogłoszenia oddam kota w Białymstoku kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
witam, oddam 6 szczeniaczków w dobre ręce :
) (3 suczki, 3 psy). Szczeniaczki są odrobaczone. Psiaki są bardzo towarzyskie, lubią się tulić i bawić. nr kontaktowy 507 511 619 Ogłoszenia oddam psa pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Beżowa Suczka ma 5 miesięcy.:
Została znaleziona na ulicy. Wyglądem przypomina mieszańca charta, spokojna, lubi się bawić. Jest strachliwa i nieufna, byc może została skrzywdzona przez człowieka. Szukamy jej odpowiedzialnego właściciela, który da jej dużo miłości i odbuduje to zaufanie na nowo.536561799 Pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oszczeniła mi się psina i mam do oddania 3 szczeniaczki:
1 suczka (biała) i dwa psy. Psy będą duże. Matka mieszaniec bernardyna z owczarkiem. Proszę o udostępnienia posta i zapraszam do kontaktu pod numerem: 727 934 800. Pozdrawiam! pies: oddam:
czytaj
zdjęcie
Szukam domu dla kotów. Koty są odrobaczone:
Maja 2 miesiące są zdrowe i energiczne. Numer kontaktowy 500191370 ogłoszenia kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dwa czarne jak smoła kociaki szukają odpowiedzialnych domków:
Chłopak i dziewczynka. Odrobaczone. Pełne życia i energii małe czorciki. Tel. 501 453 000 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
6-miesieczna sunia amstaff szuka nowego domu:
(decyzja właściciela mieszkania,że nie możemy trzymać tak dużego psa). Nie oddamy jej na łańcuch. Wytresowana i przyjazna w stosunku do dzieci. Dowioze na terenie Białegostoku. Więcej info na priv pies: oddam:
czytaj