Pieścionek z brylantem
 
zdjęcie
Zaginął kot:
rasy maykun na osiedlu między ul.Wiejską i Pogodną. Jeśli ktoś widział proszę o informacje. Tel. 503 300 457
czytaj
zdjęcie
Dwie koteczki do oddania:
Clem i Marcelle to dwie małe koteczki. Uratowane, odchuchane, zdrowe. Obecnie wesołe i enwrgiczne, umieją pięknie mruczeć Są też dobrze wychowane, umieją korzystać z kuwety. Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia tel. 697009416, urszulamatysiuk@gmail.com kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dwa kociaki do oddania:
Dwa słodziaki (Tutek i Tosia) ok 7 tyg. Urocze maluszki, kochają człowieka i tulenie. Tutek jest odrobinę spokojniejszy i tulacy, ale oba kotki lgna do człowieka :) Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia tel. 513046036 Maria (prośba o wcześniejszego smska) kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Duży kocurek do oddania:
Albercik to słodki kocurro - ooogggrooomny, i to nie gruby (jest raczej fit) tylko ma dużo kota w kocie. Grzeczny, ułożony. Kocha mizianki i przytulanki, sceny łóżkowe i takie tam ;) Wolałby być jedynakiem - ,jego, człowiek i tak będzie miał sporo roboty z ciągłym głaskaniem ;) Kotek jest wykastrowany tel. 662 255 419 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
kot:
oddam: Znalazłam mała kotkę. Od wczesnego ranka miałczy w krzakach i wyglada na zagubiona. Chętnie oddam w dobre ręce. Kontakt priv
czytaj
zdjęcie
Śliczny rudasek do adopcji:
Sierotka znaleziona mokra w krzakach szuka ciepłego domku. Chlopczyk sam je, wspina się człowiekowi na kolanko i głośno mruczy taki mikro tygrysek do pokochania. Siostra w tym tyg jedzie do nowego domku. Nie pozwólmy by został sam Kontakt priv lub aneczka_j@poczta.onet.pl Kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddamy w dobre ręce 6-tygodniowe kotki:
Kontakt 500758753 Kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
15.08.17 przy ulicy Meksykańskiej (starosielce) zaginął kot:
Ma ponad pół roku, nazywa się Mituś. Ma biało rudą sierść. W okolicach nosa ma małą rudą plamkę. Najprawdopodobniej jest wystraszony i głodny. Nigdy nie oddalał się od domu. Prosimy o kontakt. Tęsknimy za nim.
czytaj
zdjęcie
Białystok,staroselce !przybłąkał siedo.mnie.kotek:
czarny,to jest kocurek.Wyglada na 3 miesiace ,piękny,uwielbiam czarne koty ale.nie moge.go przygarnąc,mam.kotke.ktora.nie.lubi.innych kotow.prosze niech ktos.go.przygarnie.Jest milusinski,łasi sie.Jest śliczny,ma duze i długie łapki ,waski pyszczek.nie wyglada na.dachowca.Pilne!! kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Witam znalazłem 2 male kotki:
dzis w lesie bagno szukam ich właścicieli lub chętnych do ich adopcji kontakt pod nr tel 505 644 530 Kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono Rudego Kocurka!!!:
okolice BEMA -ZUS dokładnie ulica Przechodnia 3 -przy knajpie BURY KOT!!! kotek siedział i miauczał w krzakach,jest zadbany i wykastrowany ,siedział tam ok 2 h ,zabrałam go awaryjnie do kolegi ,który może go do jutra przetrzymać .Kocurek tęskni ,może ktoś szuka?zgubił? tel : 500 657 246 kot:
czytaj
zdjęcie
Szukamy domu dla miesięcznego kocurka:
znalezionego wyziębionego w krzakach po ostatniej burzy. Siostra ma juz dom. Kotek zaczął juz sam jeść. Kontakt przez priv lub aneczka_j@poczta.onet.pl kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Przybłąkała się młoda, szara kotka:
(os. Dziesięciny). Zadbana, garnie się do ludzi. Może komuś zginęła? kot:
czytaj
zdjęcie
Młoda kotka do adopcji:
Koteczka jest ślicznie umaszczona i przemiła (w tej chwili śpi na moim brzuchu :) Uspokaja ją głaskanie. Mieszka tymczasowo w klatce w łazience, ale sytuacja jest trudna, bo nasze psy nie akceptują kotów. Została odrobaczona i odpchlona. tel. 880 626 197, Michał kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dwa czarne kotki do oddania:
Czarnuszki to kocurek i koteczka ok. 8 tygodni. Lubią kontakt z człowiekiem i z innymi kotami. Dosyć aktywne w zabawie, lubiące głaski i przytulać się do ludzi. dziewczynka jest spokojna, a chłopiec dosyć przebojowy. Wzorowo korzystają z kuwety. Grzeczne. Kicie są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczkę zdrowia. kontakt: Magda 501 08 43 41 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam kotkę w dobre ręce:
os. Mickiewicza, okolice ul. Zwierzynieckiej. Przyszła kilka dni temu. Od tamtego czasu wraca co parę godzin na karmienie. Byłam już z nią na wizycie kontrolnej u weterynarza w Przychodni Małych Zwierząt. Kicia ma ok. 2 lata. Jest zdrowa, wysterylizowana, bardzo grzeczna i śliczna. Możliwe, że będzie chciała wychodzić z domu. Sama nie mogę jej przygarnąć, ze względu na 3 futrzaki ...
czytaj
zdjęcie
Prosimy o pomoc. Osiedle Zaścianki:
Skorupy, Grabówka, Przemysłówka, Dojlidy. kot:
czytaj
zdjęcie
3miesięczny kocurek do adopcji:
znaleziony w centrum miasta, chłopak roboczo nazywa się Bolek ma 3 miesiące, bardzo żywy, ciekawski, próbuje zaprzyjaźnić się z psem, chętnie bawi się sznureczkami, piłką. Posiada książeczkę zdrowia, odrobaczony, będzie zaszczepiony przeciw wściekliźnie, zdrowy, nawet wykąpany. Proludzki - ociera się o nogi, najlepiej śpi mu się na kolanach lub przytulonemu, tak żeby czuć obecność ...
czytaj
zdjęcie
Dnia 14.08 na łące w okolicy os. Dziesięciny,:
został znaleziony młody kotek, bardzo zadbany i oswojony. Czarny z białymi łapkami oraz białą plamką przy pyszczku. Poszukiwany właściciel bądź ktoś, kto chciałby się nim zaopiekować. tel. 576 478 742 kot:
czytaj
zdjęcie
Dwa kocurki do oddania:
Dwa maluszki (ok 9 tyg) czarny prze-grzecz-ny kocurek i rudo biały ślicznotek. Włączają mruczenie przy dotknięciu – wyrośnie na grzecznego i przytulaśnego (no może oprócz karmelika-psotnika;) Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia tel. 506 137 081 kot: oddam:
czytaj