Pizza Dominos
 
zdjęcie
W Grabówce błąka się kot/kotka burasek.:
Może ktoś go szuka? tel. 509 698 930 kot:
czytaj
zdjęcie
Wiem że jest takich ogłoszeń miliony, :
ale mam ogromną mega prośbę o rozglądanie się na os. Mickiewicza za moim kotem i o udostępnienie zdjęcia. Mam naprawdę ogromną nadzieję że nic się mu nie stało i się znajdzie. Bardzo bardzo proszę :( KOT:
czytaj
zdjęcie
W Czwartek 19.10 znaleziono kota:
w okolicy ul.Studziennej. Kontakt priv lub komentarz. KOT:
czytaj
zdjęcie
Mam do oddania trzy 2-miesięczne kociaki.:
Korzystają same z kuwety oraz są odrobaczone. tel:661 215 554 Białystok/Choroszcz/Łapy kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
19 października do lecznicy trafił potrącony kotek:
Może ktoś go zna? tel. 85 811 08 24 kot:
czytaj
zdjęcie
20 października w okolicach politechniki:
znaleziono mlodego biało czarnego kotka - tel. 506 137 081 Jagoda. kot:
czytaj
zdjęcie
Na osiedlu Bialostoczek, Ul tysiaclecia ,:
kolo Kociolka, blaka sie kotek. Bardzo spokojny, garnie sie do ludzi, nie ucieka od dzieci. Wyglada na domowego. Charakterystyczne biale lapki , wasy I krawacik. Moze ktos zgubil? Kicia bardzo chce do domku ;) prosze o kontakt kot:
czytaj
zdjęcie
Czy nikt nie zgubił kota na osiedlu wysoki stoczek?:
Kontakt priv. kot:
czytaj
zdjęcie
Błąka się kotek na Wysokim Stoczku:
nie boi się ludzi wręcz do nich lgnie kot:
czytaj
zdjęcie
Srebrna, 6 miesieczna kotka poszukuje domu:
Jest bardzo spokojna, ładnie załatwia się do kuwety. kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
KOTKA PILNIE SZUKA DOMU:
Dziaiaj idąc do domu usłyszałam głośne mialczenie zobaczyłam małego kotka na drzewie nie mialam serca przejść obojętnie. Niestety nie mam możliwość jej zatrzymać ponieważ mój kot nie toleruję innych zwierząt i może zrobić jej krzywdę. Zależy mi na czasie. Jeżeli znajdzie się chętna osoba dowiozę pod wskazany adres. kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
To ja- mały kotek:
Proszę, czy znajdziesz mi schronienie? Oddasz mi serce, ciepłe dłonie i najważniejsze- pyszne jedzenie? miejscowość : Supraśl numer opiekunów Mruczka : 534 014 858 Mruczek czeka na kochający dom. Szukamy kogoś, kto jest gotów oddać mu swoje serce i poświęcić czas. Schronienie dane zwierzęciu to nie tylko cztery ściany, dlatego też pragniemy, aby znalazł oddanych i czułych właścicieli. ...
czytaj
zdjęcie
kot:
czytaj
zdjęcie
Kotki:
Kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Kotki z działek proszą o dom:
Na działce okociła się nam kotka sąsiada, który kompletnie się nią nie interesuje :( Mają ok. 6 miesięcy, trzy z nich to kotki,jeden to kocurek . Koty są bardzo żywe, lubią zabawę, lgną do ludzi - cały czas biegają za człowiekiem. Lubią przebywać na kolanach. Potrafią załatwiać się do kuwety. Bardzo prosimy o pomoc, zależy nam , aby trafiły do ludzi, którzy kochają koty. ...
czytaj
zdjęcie
Młoda kotka do adopcji:
Śliczna , mądra, młodziutka kotka. Weszła w nasz dom bez oporów,żadnego skrępowania, odważnie, a mamy w domu już dwa inne koty! Bakira od razu wchodzi na człowieka,przytula się, wręcz obejmuje łapkami, ociera się pyszczkiem o twarz i mruczy , o! jak mruczy! Bardzo głośno! To wszystko zrobiła zaraz po przyjściu pierwszy raz do naszego domu! Jest w stanie, kupić, każdego! ...
czytaj
zdjęcie
Młody kotek do adopcji:
SMÓŁEK /ok. 3-4 mies./ to piękny, dorodny kocurek. Oswojony, przyjazny, bardzo miły, nakolankowy i mruczący. Lubi być wśród ludzi i kotów - szukadobrej zabawy, pieszczot i jedzonka. Nauczony czystości, wzorowo kuwetkuje. Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia. tel. Ania-514 979 464 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam Teodorę.:
Kotka - znajda uratowana przed śmiercią, wyleczona, odrobaczona, odpchlona. Niezwykle energiczna, zabawna i przyjazna, uprawia min. parkour. Korzysta z kuwety. Warta ze 100 000 000 zł, ale w promocji gratis. Tylko w dobre ręce... kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam kotka w dobre ręce!!! :
D Samiczka, 2 miesiące, odrobaczona, zaszczepiona, przyzwyczajona do człowieka i milutka :D . Załatwia się do kuwety, kotek bezproblemowy. Proszę o kontakt telefoniczny +48 784 900 890 lub przez facebooka. Osiedle Skorupy, Białystok kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre ręce koty.:
Więcej informacji na priv kot: oddam:
czytaj