Pierścionek Tygodnia
 
zdjęcie
Dziesięciny:
ulica Palmowa: Zaginął mi kotek :-( Nie ma jej od tego poniedziałku. Jeśli ktoś ją widział w tej okolicy albo znalazł proszę o kontakt.Dwuletnia kotka, ma obrożę czarną z białym napisem "My Home " i na odpinanej części jest adres mój, może być nie wyraźny. Proszę o kontakt jeśli ktoś ją widział bo bardzo tęsknię za Nią. kot:
czytaj
zdjęcie
Przy torach w Kleosinie niedaleko drogi:
biegnącej przez las w kierunku Turczyna błąka się młody kotek, wyglądał na zadbanego więc może sie komuś zgubił? Nakarmiliśmy go i zrobiliśmy mu domek, niestety nie możemy go przygarnąć ze względu na alergię, może ktoś się zdecyduje zaopiekować kotkiem, jest bardzo energiczny i lgnie do ludzi kot:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono kota na Antoniuku:
z charakterystyczna szara obroza z dzwoneczkiem. Kontakt 506116985 kot:
czytaj
zdjęcie
Znalazłam kota koło biedronki na Kaczorowskiego 7:
Kot może zostać tylko do jutra u mnie bo się okazała że mój chłopak ma alergię.Kot tęskni za swoim domem jest bardzo przyjezdny kochany i zadbany. e-mail karolina31_1996@o2.pl kot:
czytaj
zdjęcie
Piękna i kochana sześciomiesięczna kotka po przejściach:
znaleziona w ciężkim stanie i odratowana w ostatniej chwili. W tym momencie jest odkarmiona, wychowana i oswojona. Uwielbia przesiadywać na nogach ludzi, jest bardzo towarzyska, energiczna, przy tym grzeczna. Jest wspaniałą towarzyszką przy wieczornym oglądaniu filmu jak i przy porannej kawie. Wzorowo korzysta z kuwety, nie wybrzydza w jedzeniu. Kotka jest wykastrowana, odrobaczona i przeszła ...
czytaj
zdjęcie
Znaleziono kota:
Kontakt na facebooku kot:
czytaj
zdjęcie
W Starosielcach przy ulicy Nowosielskiej:
od kilku dni błąka się biało bury kot, jest oswojony, bardzo miły wygląda na to, że wcześniej mieszkał w domu. Może komuś się zgubił i ktoś go poszukuje ? A może ktoś da mu nowy dom ? tel. 511 794 057 kot:
czytaj
zdjęcie
Oddam dwa spokojne, grzeczne kotki:
(okolo 3 miesieczne) w dobre rece! 501 702 123 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Bezdomna kotka do adopcji!:
Mam do oddania kotkę, która została mi podrzucona. Ze względu na posiadanie 2 kota nie jestem w stanie jej przygarnąć. Kotka jest odrobaczona i potrafi korzystać z kuwety. Jest przyjazna i lubi się bawić. Więcej informacji pod nr 664474687 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Uwaga błąkający sie kotek !!!:
przy ul.boh.monte cassino 13 błąka sie od kilku dni taki o to kotek.Boi sie ,głośno płacze i jest głodny :( Moze ktoś poznaje zgubę ? Jest tak zimno ,chciałaby ktoś pomoc w złapaniu i wzięciu na tymczas ? 504868445, lub 500657246 kot:
czytaj
zdjęcie
Zuzia ok 5 miesięczna koteczka:
,delikatna i skromna:) Kotunia jest zdrowa , wysterlizowana i szuka domku stałego.Jeszcze troszkę nabiera pewności ale przy ciepłym człowieku napewno uda się jej to opanować.Ma piękne kolorowe umaszczenie .Lubi towarzystwo innych kotków , ładnie się bawi.Jest zaszczepiona .Chciałaby zamieszkać w domku niewychodzącym. tel Justyna : 500 657 246 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono kotkę:
która chodziła po klatce w jednym z bloków na ul E. Orzeszkowej. Jeżeli ktoś szuka malutkiej proszę o kontakt email malutka-kicia@wp.pl kot:
czytaj
zdjęcie

Na osiedlu Dziesięciny niedaleko SP 37 błąka się kotek. Widać że jest zadbany i zagubiony. Aktualnie jest u mnie w domu, mam nadzieję że właściciel szybko się odnajdzie! kot:
czytaj
zdjęcie
Szukam wlasciciela tego kotka:
znalazlem go wczoraj po 23 kontakt tel 601507618 kot:
czytaj
zdjęcie
Na osiedlu Wygoda:
(w okolicach ulicy Trawiastej ) zaginął półtoraroczny, biało-rudy kotek o imieniu Karmel. Za znalezienie kota – nagroda! Kontakt pod numerem telefonu: 730 329 580. kot:
czytaj
zdjęcie
Oddam w dobre rece kota:
czarno-bialego jak na zdjeciu. I kotke rudo-biala Kotki maja 10 tygodni. Kontakt pod numerem telefonu: 516-678-164 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
2 piękne 6-miesięczne koty do adopcji:
Szczepek50@o2.pl Kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Zaginął Franek - spory kot !:
Od rana nie wrócił do domu w starosielcach. Może ktoś go widział? kot:
czytaj
zdjęcie
Zaginął kot:
W okolicy ul. Kryńskiej i Mickiewicza w Wasilkowie zaginął czarno-biały kot. Kot jest wykastrowany, ma 5 lat i wabi się Tito. Na szyi ma szarą obróżkę.Na kotka w domu czeka zrozpaczona rodzina. Jeżeli ktokolwiek go widział proszę o informacje. tel. 781-507-718
czytaj
zdjęcie
Na ulicy Zwierzynieckiej:
przy samej ul. Białowieskiej błąka się od pół godziny kot, rudy, zadbany, bardzo oswojony,nie boi się,płacze pod drzwiami, szuka właścicieli, a niestety nie mogę go wpuścić do domu. kot:
czytaj