Moda patriotyczna
 
zdjęcie
Zaginęła buro biała ok 6 miesięczna kotka:
.Osiedle Ignatki ul.Leśna.ma jedno chore oczko .Może ktoś zauważył? Mogła wejść do garażu... kot:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono kota!:
Dnia 14.01.2018r. w miejscowości Mońki, przy ul. Al. Niepodległości 8 znaleziono kota. Jest to dorosły kocur, niewykastrowany, rudy pręgowany z białym kołnierzykiem, brzuszkiem i łapkami. Prawdopodobnie koczował od kilku dni w klatce w w.w. bloku. Został zbity przez mieszańca tej klatki dlatego zabraliśmy go do domu, jednak nie może u nas zbyt długo przebywać... kotek jest zadbany i ...
czytaj
zdjęcie
Cudowna Łatka z czarnym noskiem:
szuka domku. Troszkę nieśmiała na początku, najlepiej czułaby się w towarzystwie kociego towarzysza. Korzysta z kuwety i lubi się bawić. Jest super szybka :) Łatka jest zaszczepiona dwa razy i odrobaczona. wiek 3,5 miesiąca. tel. 518501771. Dowiozę do nowego odpowiedzialnego domku! kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Na NOWYM MIEŚCIE (ul. Pułaskiego) zaginął:
czarny wykastrowany kot (samiec). Żółto-zielone oczy, cały czarny, ufny do ludzi. Za odnalezienie przewidziana wysoka nagroda. Tel. 512-148-280. kot:
czytaj
Oddam w dobre ręce kotkę,:
która ma 4 miesiące. Zadbana, zdrowa i odrobaczona. kot: oddam: czytaj
zdjęcie
Szukam domku dla tych dwóch kociaków:
Matka zostawiła je. Są wychowane przez dobrych ludzi. Karmione buteleczką w nocy i w dzień, leczone uczone czystości. Kochane. Szukają kontaktu z ludźmi. Nie drapią pięknie mruczą chętnie siedzą na kolanach. Są odrobaczone. Potrzebują tylko dobrego domu i kochających właścicieli. 604507746. kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Czarno biały kot bez oka zaginął na Dojlidach:
tel. 506 137 081 kot:
czytaj
zdjęcie
KOT:
Znaleziono dzis kota (11.01) na ulicy Mieszka I pod Lewiatanem. Widac ze jest oswojony, proszę o szybki kontakt do kogo moze nalezec.
czytaj
zdjęcie
Znaleziono kotka na osiedlu Tbs,:
przy ulicy Kołłątaja, kotek jest oswojony, zmarzniety i w szoku. Właściciela proszę o pilny kontakt telefoniczny : 573 438 986 kot:
czytaj
zdjęcie
Dziś na ulicy 42 pułku piechoty :
znalazłam te (chyba) kotkę. Ma ok 5 miesięcy, charakterystycznie nadgryzione ucho i jest ogromnym pieszczochem. Brudna błąkała się wokół sklepu, wyglądała na niczyja. Poszukiwany dotychczasowy właściciel jeśli taki był lub nowy dom. kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
kotek oswojony znaleziony:
przy Elektrycznej w Białymstoku ma złamana tylna łapkę ogłoszenia kot:
czytaj
Zagineła czarno biała ok 4 miesieczna kotka:
przy ul,Włókienniczej obok villa tradycja.Może ktoś zauważy?Jest w szoku bo nie wychodziła na dwór.Może schowala sie gdzies w piwnicy ,W razie czego prosze zgłosić do fundacji kotkowo.pl lub na priv. Kot: czytaj
zdjęcie
Kotka do adopcji:
Alice to taki Koci Anioł. Młoda koteczka - nienachalna, dobroduszna, milutka. Patrzy w oczy i spokojnie siada, czekając, aż ją pogłaszczę. Kiedy wracam, czeka na mnie pod drzwiami i wita mruczeniem. Swoje dzieci odchowała i zaraz zaopiekowała się stadkiem sierot, które przyjechało. Czasem trochę porozrabia, no ale przecież jest kotem kot: oddam:
czytaj
HALO ULICA STOŁECZNA ZNALAZŁAM:
MAŁEGO CAŁEGO CZARNEGO KOTKA OKOLO 4 MIESIĘCY CZY KOMUŚ SIĘ NIE ZGUBIŁ???? kot: czytaj
zdjęcie
Kulka marznie w łapki :
( Jest bardzo ufna do ludzi,lubi się bawić i przytulać.Nazywa się Kulka poniewż ma dłuższą lub nastroszoną sierść i sprawia wrażenie takiego misia. Tel 512657332, mail: kchartline@wp.pl kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dorosły kot do adopcji:
Czarna farelka a właściwie Farelek. Miły, grzeczny. Bardzo chciałby móc kogoś ogrzać. Już tak długo czeka - jeszcze wpadnie w depresję i już niczyją Farelką nie będzie:( To typ inteligentnego samotnika, nie przepada za innymi kotami. Ludzi uwielbia - pogadać, poprzytuać, pospać - na człowieku, obok, byle blisko. Kotek jest wykastrowany Łukasz 504 446 226 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Młoda kotka do adopcji:
Oryginalna kotka (ok 10 mcy) w szylkretkowym foooterku. TO panienka do domu gdzie dużo się dzieje, jest wiele rąk do głaskania. Ona musi być blisko, musi widzieć kogoś w zasięgu wzroku. Przytulać się i głaskać. Jeśli nie - płacze na cały głos:( Kotka jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia. tel. 506 137 081 Jagoda kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Trzy kocurki do adopcji:
Jakieś postanowienia na Nowy Rok? Może hm żeby się porozpieszczać? by było miło? Tak od początku dnia patrząc: Co może was budzić o poranku? To może być mruczenie To może być futrzasta radosna buźka To może być słodki różowy nosek Może coś z pakietu Tulasków? TO trzy sympatyczne chłopaczki (ok 14 tyg) Wesołe, mruczące, tulące. Kotki są zaszczepione, mają książeczki ...
czytaj
zdjęcie
W nocy z 6 na 7 stycznia:
przy ulicy warszawskiej znaleziono kotkę. Jest oswojony ma około rok Kontakt:791683031 Kot:
czytaj