Praca
 
zdjęcie
Izabelin - pod dom przyszedł kocurek:
wydaje się młody; milusiński, lgnie do człowieka. Kręcił się od kilku dni, ale wczoraj wszedł do budy piesków więc musieliśmy wziąć go do domu żeby nie stała mu się krzywda. Możemy go zatrzymać tylko do jutra więc szukamy właścicieli lub kogoś kto zechce go przygarnac. Jest naprawdę kochany! Tel. 607272738 kot:
czytaj
zdjęcie
Śliczny kocurek Kubuś szuka domu:
Kotek ma ok.roku,jest wykastrowany.Jest grzecznym,spokojnym ,zrównoważonym kotem,lubi towarzystwo człowieka i innych kotów,umie korzystać z kuwety.Nie ciągnie go na podwórko-nadaje się do domu niewychodzącego. Kontakt w sprawie adopcji: Marzena nr tel.511 794 057 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
3 Kotki szukaja domu:
Obecnie przebywaja na działce gdzie kotka sie okociła i je zostawiła. Maja około 5miesięcy. Prosze o udostepnianie postu moze akurat uda sie tym maluszkom znaleźć dom kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Zaginął (kotek czarny dachowiec) o imieniu junior:
Kotek był bez obroży, oswojony lecz nie ufny czasami! Zaginął w okolicach SIENKIEWICZA UL.WĄSKA jeśli ktoś widział lub zaopiekował się nim proszę o kontakt w komentarzu. Dziękuję!! kot:
czytaj
zdjęcie
07-02-2017 Zaginął kot:
Norweski leśny. Reaguje na imię Grafit. Umaszczenie srebrno-szare. Mieszkał na osiedlu Mickiewicza ul. Szczecińska. Dzieci płaczą za kotkiem. Nagroda za pomoc w odnalezieniu. Tel 604 891 257. Dziekuje Wszystkie ogłoszenia o o kotach
czytaj
zdjęcie
KOT:
7 lutego przybłąkał się do nas kot. Biało - czarny, zadbany. Poszukujemy właściciela. Osiedle Zawady. Kontakt: 504 420 133
czytaj
zdjęcie
Ze względu na stan zdrowia jestem zmuszony oddać:
2 letnia kotkę. Bunia jest sterylizowana , szczepiona i odrobaczona. Pisałem do znajomych którzy nie mają jak wziąć zwierzaka z kolei oni pisali do swoich znajomych i nic z tego. Dzwonilem do schroniska - w białym jest tylko dla psów. Kotkowo też nie ma miejsc . Nie mam serca żeby wywalić zwierzę na dwór w taki mróz bo zdechnie w mgnieniu oka . teł kontaktowy 662349486 kot: oddam: ...
czytaj
zdjęcie
Zaginął w okolicach Swobodnej:
młody 8 miesięczny czarny kocurek o imieniu Dynamit. Kocurek ma delikatny biały krawat. To jego pierwsza wyprawa. Proszę o pomoc w odnalezieniu zbiega, może ktoś posiada jakieś informacje. Tel 518049900 kot:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono kotka przy ulicy Kraszewskiego:
Może ktoś go szuka ? Proszę o kontakt właściciela. ogłoszenia KOT kot:
czytaj
zdjęcie
Witam, znalazłem kotka puszysty:
oswojony został on znaleziony na dziesiecinach II dokładniej przy ul jarzebinowej. Niestety nie mam go jak przechować u siebie w domu dlatego właściciela lub osobę która by sie nim zajela proszę o wiadomość. Ogłoszenia kot:
czytaj
zdjęcie
Zaginął kotek!:
21 stycznia w okolicach ul. Jarzebinowej - (dziesięciny II) wyszedł i do tej pory nie wrócił kocur. Cały czarny, czarne wąsy, bursztynowe oczka, bez obroży. Ktokolwiek go widzial proszę o kontakt.. kot:
czytaj
zdjęcie
Znaleźliśmy kotka na Legionowej:
przy kinie Forum. Koteczek jest czysty i pachnący, chyba komuś uciekł. Zabieramy go na noc do domu. W eazie czego kontakt 504149021 proszę o udostępnienie Ogłoszenia kot: kot:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono w Bielsku Podlaskim dwa urocze kotki:
Może ktoś szuka i płacze kontakt tel: 512954775 kot:
czytaj
zdjęcie
Zaginął kotek, ma około 2 lat:
jest niewykastrowany, wabi się Rysio, zaginął dwa dni temu na osiedlu Wygoda w okolicach ulicy Robotniczej/Chłopskiej. Jeśli ktokolwiek go widział proszę o pilny kontakt i pomoc w odnalezieniu kotka. Z góry bardzo dziękuję. Kot:
czytaj
zdjęcie
w niedzielę 29.01 zaginęła młoda kotka:
na osiedlu bacieczki/tbs. Proszę o pomoc w odnalezieniu. tel: 690-010-287. Kot:
czytaj
zdjęcie
KTOKOLWIEK WIDZIAŁ:
Zaginął Dino- duży, rudy KOT rasy MAINECOON. Gdyby ktoś widział lub wiedział gdzie przebywa, proszony jest o wiadomość! Ostatnio widziany w okolicach Niewodnicy! Kontakt: Ewa Nowak, Niewodnica Kościelna, kom. 696 077 488. PRZEWIDZIANA NAGRODA DLA ZNALAZCY! Udostępniajcie! Niech ukochany kot wróci do domu! kot:
czytaj
zdjęcie
ZAGINĘŁA KOTKA! Rysia ma ok. pięciu lat:
jest płocha, typowy burasek dachowiec. Zaginęła 25 stycznia na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku (okolice ulic Oliwkowej i Karskiej). Byłabym bardzo wdzięczna. Tel. 604 824 105 kot:
czytaj
zdjęcie
Osiedle Bojary znalazłam kota:
kot:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono rudo-białego kocurka na Zaściankach:
Błąkał się w okolicach ul. Szlacheckiej. Kotek jest bardzo przyjazny, oswojony, ma zadbaną sierść i jest tłuściutki. Podejrzewamy, że mógł komuś zaginąć. Ma zadrę na nosku. Nie możemy go zatrzymać, czekamy na właścicieli! Kontakt pod numerem: 506 816 262. KOT:
czytaj
zdjęcie
Około tygodnia temu w Wasilkowie zaginął biało bury kocurek:
Osoby,które widziały bądź zobaczą błąkającego się proszę o kontakt.Może ktoś go przygarnął to proszę o informację. Mój tel. 511 79 40 57 bądź meil marzena681@op.pl kot:
czytaj