Lech
 
zdjęcie
15.08.17 przy ulicy Meksykańskiej (starosielce) zaginął kot:
Ma ponad pół roku, nazywa się Mituś. Ma biało rudą sierść. W okolicach nosa ma małą rudą plamkę. Najprawdopodobniej jest wystraszony i głodny. Nigdy nie oddalał się od domu. Prosimy o kontakt. Tęsknimy za nim.
czytaj
zdjęcie
Białystok,staroselce !przybłąkał siedo.mnie.kotek:
czarny,to jest kocurek.Wyglada na 3 miesiace ,piękny,uwielbiam czarne koty ale.nie moge.go przygarnąc,mam.kotke.ktora.nie.lubi.innych kotow.prosze niech ktos.go.przygarnie.Jest milusinski,łasi sie.Jest śliczny,ma duze i długie łapki ,waski pyszczek.nie wyglada na.dachowca.Pilne!! kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Witam znalazłem 2 male kotki:
dzis w lesie bagno szukam ich właścicieli lub chętnych do ich adopcji kontakt pod nr tel 505 644 530 Kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Znaleziono Rudego Kocurka!!!:
okolice BEMA -ZUS dokładnie ulica Przechodnia 3 -przy knajpie BURY KOT!!! kotek siedział i miauczał w krzakach,jest zadbany i wykastrowany ,siedział tam ok 2 h ,zabrałam go awaryjnie do kolegi ,który może go do jutra przetrzymać .Kocurek tęskni ,może ktoś szuka?zgubił? tel : 500 657 246 kot:
czytaj
zdjęcie
Szukamy domu dla miesięcznego kocurka:
znalezionego wyziębionego w krzakach po ostatniej burzy. Siostra ma juz dom. Kotek zaczął juz sam jeść. Kontakt przez priv lub aneczka_j@poczta.onet.pl kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Przybłąkała się młoda, szara kotka:
(os. Dziesięciny). Zadbana, garnie się do ludzi. Może komuś zginęła? kot:
czytaj
zdjęcie
Młoda kotka do adopcji:
Koteczka jest ślicznie umaszczona i przemiła (w tej chwili śpi na moim brzuchu :) Uspokaja ją głaskanie. Mieszka tymczasowo w klatce w łazience, ale sytuacja jest trudna, bo nasze psy nie akceptują kotów. Została odrobaczona i odpchlona. tel. 880 626 197, Michał kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Dwa czarne kotki do oddania:
Czarnuszki to kocurek i koteczka ok. 8 tygodni. Lubią kontakt z człowiekiem i z innymi kotami. Dosyć aktywne w zabawie, lubiące głaski i przytulać się do ludzi. dziewczynka jest spokojna, a chłopiec dosyć przebojowy. Wzorowo korzystają z kuwety. Grzeczne. Kicie są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczkę zdrowia. kontakt: Magda 501 08 43 41 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Oddam kotkę w dobre ręce:
os. Mickiewicza, okolice ul. Zwierzynieckiej. Przyszła kilka dni temu. Od tamtego czasu wraca co parę godzin na karmienie. Byłam już z nią na wizycie kontrolnej u weterynarza w Przychodni Małych Zwierząt. Kicia ma ok. 2 lata. Jest zdrowa, wysterylizowana, bardzo grzeczna i śliczna. Możliwe, że będzie chciała wychodzić z domu. Sama nie mogę jej przygarnąć, ze względu na 3 futrzaki ...
czytaj
zdjęcie
Prosimy o pomoc. Osiedle Zaścianki:
Skorupy, Grabówka, Przemysłówka, Dojlidy. kot:
czytaj
zdjęcie
3miesięczny kocurek do adopcji:
znaleziony w centrum miasta, chłopak roboczo nazywa się Bolek ma 3 miesiące, bardzo żywy, ciekawski, próbuje zaprzyjaźnić się z psem, chętnie bawi się sznureczkami, piłką. Posiada książeczkę zdrowia, odrobaczony, będzie zaszczepiony przeciw wściekliźnie, zdrowy, nawet wykąpany. Proludzki - ociera się o nogi, najlepiej śpi mu się na kolanach lub przytulonemu, tak żeby czuć obecność ...
czytaj
zdjęcie
Dnia 14.08 na łące w okolicy os. Dziesięciny,:
został znaleziony młody kotek, bardzo zadbany i oswojony. Czarny z białymi łapkami oraz białą plamką przy pyszczku. Poszukiwany właściciel bądź ktoś, kto chciałby się nim zaopiekować. tel. 576 478 742 kot:
czytaj
zdjęcie
Dwa kocurki do oddania:
Dwa maluszki (ok 9 tyg) czarny prze-grzecz-ny kocurek i rudo biały ślicznotek. Włączają mruczenie przy dotknięciu – wyrośnie na grzecznego i przytulaśnego (no może oprócz karmelika-psotnika;) Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia tel. 506 137 081 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Jestem Stefka. Mam około 16 tygodni:
odrobaczona, zaszczepiona z własna książeczka zdrowia. Mieszkam z pieskami i innymi kotkami. Niestety mam czarne futerko kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Poszukuje domu dla sierotki :
Kotka ma około miesiąca wraz z rodzeństwem została osierocona . Zostały znalezione po 5 dniach od śmierci kotki. Rodzeństwo znalazło już swoje domki . Czy znajdzie się ktoś kto podaruje i jej dom i miłość ? Kontakt pod numerem : 692152744 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
Witam kilka dni temu zaginęła moja kicia w Choroszczy:
jest to kotka trikolorka. Znakiem charakterystycznym jest krótszy ogonek. Kicia jest dość mała. Kotka oswojona, nie boi sie ludzi, lubi chodzić coraz to dalej... może ktos ja widział ? Mam nadzieję ze nie zaginęła pod kolami koparki, gdyż pochodzi z okolicy ul. Sienkiewicza. Dołączam zdjęcie. Wszelkie informacje prosze kierować do mnie lub na nr 519795150 kot:
czytaj
zdjęcie
Trzy kocurki do oddania:
Trzy urocze bąble (ok 8 tyg) - pręgowane ciałka, chłopaczki mają dodatkowo eleganckie skarpetki ;) Nie są jużtakimi strasznymi maleńtaskami które nic nie umieją - to dobrze wychowane kocie dzieci. Raczej przedszkole niż żłobek ;) Trochę broją (w sumie dzieci) ale ta minka ,przecież nic nie zrobiłem, rozbroi każdego. No i mruczanki - kiedy już bezbronne zasną na kolanach ...
czytaj
zdjęcie
Trzy fajne kocie dziewczynki do oddania:
Czarnulka to prze-u-rocza - kocia gadułka i mruczydło czyli Brzusia we własnej koto-osobie. Oprócz niej dwie panienki - ślicznoty. Też ogarnięte i milutkie. Może nie nie aż takie przytulasy jak Brzusia (jeszcze)- ale przy niej każdy kot by wymiękł;) Kićki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia. Tel. 881210738 kot: oddam:
czytaj
zdjęcie
13 lipca zaginęła szara 3-miesięczna kotka:
ma na imię Lagerta na Pietkiewicza 23, spadła z balkonu minął już miesiąc teraz jest już większa, jeśli ktoś ją widział lub zaniósł do weterynarza lub wziął do siebie bardzo proszę o kontakt 537442867 link do filmiku na Youtube kot:
czytaj
zdjęcie
Przy ul. Puchalskiego przybłąkała się kotka:
... Szukam właściciela . kot:
czytaj