Moda patriotyczna
Forum Ślub i Wesele
Hej :) zastanawiamy się nad dekoracją stołu Państwa Młodych. Myślicie, że ścianka jest konieczna? Czym Wy się kierowałyście? Gdzie mogę wypożyczyć ściankę, która byłaby elegancka, ale nie przesadnie świecąca i strojna? Oferty z ceną mile widziane :)link do postu
Komentarze do ogłoszenia:
Ula, zależy jak wygląda Wasza sala i sciana za Państwem Młodym. Zakup ścianek z tego co obserwuje to drogi interes, z wypożyczeniem nie wiem. Może sala coś Wam zaproponuje?
Kierowaliśmy się swoim gustem. Tak jak lubisz.
Udekorujcie stół kwiatami i kupcie np napis LOVE taki z balonów :) my tak zrobiliśmy, efekt ładny i niedrogo
Sala i bez tego jest ładna i wystarczająco zdobna. Pytam natomiast bardziej że względów praktycznych. Czy bez ścianki stół pary młodej nie 'ginie', czy nie wygląda to lepiej na zdjęciach itp. Sala proponuje nam np. Ściankę ze światełkami led, ale właśnie ze względu na stały wystrój sali wydaje mi się, że to może już być za dużo.
Myślę,  że to już kwestia gustu i decyzji pary ☺
My nie mieliśmy ścianki i myślę że nasz stół nie ginął wśród innych. Dekorację z kwiatów na stole mieliśmy całkiem sporą i na zdjęciach wyglądało to naprawdę super. Za stołem mieliśmy duże balony z naszymi inicjałami ale co chwilę którąś literka się trochę przekręcała więc myślę, że wcale nie były potrzebne. Przyjaciółka też brała niedawno ślub, nie miała ścianki ani balonów za jej stołem na sali weselnej i jej stół też nie ginął wśród innych. Para Młoda siedzi zwrócona przodem do wszystkich, zawsze w jakimś przemyślanym miejscu na sali więc myślę że jest niemożliwe, żeby Wasz stół zginął jeśli nie zdecydujesz się na ściankę ;)
My nie mieliśmy ścianki. Na swoim weselu siedziałam przy naszym stole tylko do pierwszego dania, a później tylko na chwilkę. Zdjęć przy stole mam może 4 
Moim zdaniem para młoda i tak się najbardziej wyróżnia :) Więc nie ma po co montować jeszcze ścianek, bo i tak każdy wzrok będzie zwrócony w Waszą strone. Ja np. siedziałąm przy okrągłym stole na środku sali :) ale kwestia gustu :)
Ogłoszenia Forum