Dziewczyny z Ferajny sylwester
Co? Gdzie? Kiedy? w Białymstoku kalendarz
08 grudnia 19:00
Zmiana Klimatu, Warszawska 6, Białystok
T.Love / 35-lecie zespołu / Zmiana Klimatu / Białystok
'Za oknem zimowo zaczyna się dzień, zaczynam kolejny dzień życia...'
_____________________________________
8 grudnia 2017 (piątek) 
otwarcie drzwi 18:00 / start koncertu 19:00
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Bilety:
55 zł - przedsprzedaż stacjonarna w klubie (pula wyczerpana)
60 zł - przedsprzedaż online na platformie Going (pula wyczerpana)
66 zł - w dniu koncertu (brak puli)
________________________________________________________
UWAGA!
Koncert z przewagą miejsc stojących. 
Na miejsca siedzące (antresola oraz loże) rezerwacji nie przyjmujemy. 
_____________________________________

T.Love - ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel 8 grudnia świętować będzie wraz z białostocką publicznością swoje 35-lecie. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty 'T.Love', która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku.

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock'n'rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów - tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.
_____________________________________
T.Love:
http://t-love.pl/
https://facebook.com/TLovePage/?fref=ts
https://youtube.com/user/TLoveVEVO

_____________________________________
Support : KWARTYRNIK

Kwartyrnik. Po rosyjsku – kwartirnik. Po ukraińsku – kwartyrnyk. Na potrzeby polskiego słuchacza – Kwartyrnik, a więc połączenie wpływów wschodnich z polskim brzmieniem.
Idea koncertów w mieszkaniu – bo właśnie takie znaczenie skrywa się za tymi słowami – zrodziła się w czasach komunizmu, gdy niepokorni artyści, którzy nie wpisywali się w promowaną odgórnie muzykę, zmuszeni byli szukać innych miejsc na wykonywanie swojej muzyki. W ten sposób rodziły się legendy, które zmieniły oblicze muzyki na Wschodzie – przez „sceny” w mieszkaniach przewinęli się tak muzycy rockowi, alternatywni, jak i bardowie i pieśniarze.
Po latach, choć system upadł, a państwa zmieniły swe nazwy, na Wschodzie idea kwartyników wciąż jest żywa – tamtejsi muzycy nadal lubią dawać mniejsze koncerty w ograniczonej przestrzeni, gdzie bliskość między nimi a słuchaczami często ogranicza się do stołu, gdzie stoją butelki. Magiczny klimat, pełna interakcja twórców i odbiorców, szczerość przekazu i czysta radość grania – właśnie tym charakteryzują się wschodnie kwartyrniki.
***
Historia każdego zespołu zaczyna się od spotkania. W wypadku Kwartyrnika była to wiosna 2015 roku, deszczowy wieczór i legendarna knajpa Corso przy pl. Zbawiciela. To właśnie tam dwóch pasjonatów Wschodu – Bartosz Andrejuk i Tomasz Piechal – poznali się i przybili pierwsze serdeczne piątki. Kilka miesięcy później zgadali się, że niezależnie od siebie, podczas kolejnych swych podróży na Ukrainę, trafili na świetne imprezy - kwartyrniki. Niezatarte wrażenia z tego doświadczenia szybko zaowocowały decyzją – trzeba to zrobić w Polsce!
Apetyt rośnie w miarę grania i szybko po sukcesie pierwszego koncertu powstała inicjatywa kolejnego występu – tym razem z własnymi piosenkami. Z połączenia poezji Bartka i tekstów oraz muzyki Tomka szybko wykuto pierwsze numery zespołu. Debiutanckie nieśmiałe kompozycje na tyle spodobały się innym zaproszonym muzykom, że ci w błyskawiczny sposób dołączyli się do procesu twórczego i aranży.
W ten sposób, kilka miesięcy po imprezie, w marcu 2016 roku grupa znajomych weszła do Tarchostudia i nagrała premierowy album zespołu Kwartyrnik, który gra i tworzy w następującym składzie:

Tomasz Piechal - wokal, gitara akustyczna
Bartek Andrejuk - wokal, poezja
Igor Spolski - chórki, mandoliny, banjo i ukulele
Michal 'Afrojax' Hoffmann - chórki, gitara akustyczna, bas
Leszek Zając - chórki, bas
Damian Orłowski - skrzypce, klawisze

Idea ich grania zasadza się na prostych, wywodzących się z kwartyrników, wartościach: szczerość przekazu i grania oraz radość z interakcji z ludźmi.

I właśnie w tym duchu powstał ich debiutancki krążek.

_____________________________________
o klimat dbać pomagają:
Białystok Online - http://bialystokonline.pl
Gazeta Wyborcza Białystok - bialystok.wyborcza.pl
Alter Studio - kreacja  druk  produkcja - http://alterstudio.com.pl
P-Audio - technika sceniczna - http://p-audio.pl
Going. - http://goingapp.pl/city/27/bialystok