New Balance buty tanio
Co? Gdzie? Kiedy? w Białymstoku kalendarz
12 stycznia 19:00
Hary, Warszawska 29, Białystok
V Wielki PubQuiz wiedzy o wszystkim ! / after Ogniskowe Granie !
PubQuiz w Harym wraca! 

Przyjdźcie do nas znów, odpowiadajcie na trudne pytania, bawcie się dobrze i zdobywajcie wspaniałe nagrody!

Ideą Quizów jest zagwarantowanie unikatowej rozrywki w pubach. Każdy zna różnego rodzaju teleturnieje, które można oglądać w telewizji.Teraz sami będziecie mieli możliwość sprawdzenia własnej wiedzy! Kołujcie ekipę, zwołujcie rodziny i dzwońcie po znajomych noblistów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz te w postaci płynnej.

Zasady:
1. Do turnieju zgłaszają się drużyny w składzie maksymalnie 4-osobowym każda.
2. Zgłoszenia są bezpłatne. Zapisy odbywają się na przed rozpoczęciem PubQuizu i są konieczne do wzięcia udziału w zabawie. Do pubquizu nie można dołączyć w trakcie. Każda zapisana drużyna otrzymuje pustą kartę odpowiedzi.
3. Pubquiz dzieli się na dwie części, w których prowadzący czyta kolejno pytania. Na odpowiedź na każde kolejne pytanie drużyna ma jedną minutę. Odpowiedzi zaznacza się na otrzymanej wcześniej karcie odpowiedzi.
4. Zabronione jest korzystanie z ściąg, internetu, telefonów do przyjaciół i pytań do publiczności (pod groźbą dyskfalifikacji z PubQuizu).
5. Drużyny które zasiądą na podium mogą liczyć na wspaniałe nagrody! Zwycięska drużyna otrzymuje butelkę tequili, drugie i trzecie miejsca wejściówki do różnych tajemniczych lokali usługowych (info wkrótce)

Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymają voucher na wejście do Escape roomu dla całej drużyny – ciekawe czy umiejętności i wiedza potrzebna do zwycięstwa w Pub Quizie pomoże im w rozwiązaniu zagadaek potrzebnych do wydostania się z pokoju ucieczek :] 

Dla zdobywców drugiego miejsca mamy też wejściówkę na Paintball Laserowy ! 
@LastagPl 

Tradycją czwartkową w Harym jest Ogniskowe Granie - impreza z muzyką na żywo, tuż po wynikach zaczynamy muzykowanie !

Zapisz sobie termin, zbieraj ekipę i wpadaj !
Obserwujcie nasz funpage z nowinkami !
Gorrąco pozdrawiamy i zapraszamy !
Rezerwacje pod telefonem 85 741 71 30, na stronie lub na miejscu.

Zapraszamy!